2017 YILI MALİ KONGRESİ YAPILDI

2017 YILI MALİ KONGRESİ YAPILDI

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:05
2017 YILI MALİ KONGRESİ YAPILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula Süt Üreticiler Birliğinin 2017 yılı seçimsiz mali kongresi, Kula Ziraat Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

Kula Süt Üreticileri Birliği’nin 2017 yılı mali kongresi birlik üyelerinin oylarıyla ibra edilerek onaylanmış oldu, üyelerin oylarıyla ibra edilen mali bütçenin sonun da Başkan Uysal üyelere bir konuşma yaptı.

Uysal konuşmasın da üyelerimizin bize vermiş oldukları güveni bugüne kadar boşa çıkarmadık üç yıl önce göreve gelirken vermiş olduğumuz sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz üyelerimizde bunu görüyorlar bu günde mali bütçemizi onaylayarak desteklerini sürdürüyorlar.

Uysal 2017 yılında yaptığımız projenin hedefine ulaşması sonrasın da üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine ikinci etap projeyi hazırlıyoruz bu projeye de üyelerimizin destekleri beklentilerimizin çok üzerinde çıktı bu ayın (Mart 2018 ) sonuna kadar başvuruları almaya devam edeceğiz, ayrıca Hayvan tırnak bakım aracımızda üreticimizin hizmetinde hizmet vermeye devam ediyor, vakit geçirmeden üreticimizin bizden talep ettiği ikinci etap süt  hayvanlarını teslim edeceğiz diyen Uysal üyelerine teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.