ORTAK AKIL İLE CALIŞACAĞIZ

ORTAK AKIL İLE CALIŞACAĞIZ

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:20
ORTAK AKIL İLE CALIŞACAĞIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan  Adayı Fehmi Yıldırım, Seçim çalışmaları kapsamında Kula kent ormanı sosyal tesislerin de çalışma arkadaşları ile beraber sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltı sonrası yaptığı konuşma da Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için yola çıktıkları nı  söyleyen  Fehmi Yıldırım bugüne kadar yaptıkları çalışmaları  Basın mensupları ve çalışma arkadaşlarına anlattı.

Yıldırım Oda üyesi Esnaf larını iş yerlerinde ziyaret ederek sıkıntılarını dinlediğini, sıkıntıların nasıl aşılacağı konusun da görüşler sunduğunu ve Esnaf Sanatkarlar Odası seçimlerin de üyeler  odanın yönetimini  ben ve arkadaşlarıma verirlerse  hem kendilerinin hem de  Kulanın  Ekonomik anlamda kazanç sağlayacağı projeleri kendileriyle paylaştım.

Bizler  Ahievran  Kültürünü almış  bir sistemden geliyoruz ,Bizler yönetime geldiğimizde  üyelerimizle ortak akıl çerçevesinde çalışacağız, Devletin  birçok ekonomik destekleri var  bu desteklerden  üyelerimizi de faydalandırmak için var gücümüzle çalışıp  başka İl ve ilçelerin yaralandığı gibi  Kulalı esnafında hakkı olan ekonomik destekleri alarak  üyelerimizi yararlandıracağız,  ayrıca üyelerimizle birlikte  ortak projeler hazırlamak istiyoruz .

Esnaf gurublarımız ın  ihtiyaçları ,sorunları  var ise öncelikle odamız içerisinde çözmeye çalışacağız çözemediğimiz olur ise bunları da  bağlı olduğumuz kurumlara taşıyarak sonuçlandıracağız dedi.  

Toplantı sonrası Fehmi Yıldırm ve çalışma arkadaşları  Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun , Eski Belediye Başkanı  Selim Aşkın, Adalet ve  Kalkınma Partisi İlçe Başkanı  Ahmet Palabıyık, Cumhuriyet  Halk Partisi İlce Başkanı Osman Kasır gayı ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretlerde Yıldırım Yönetime geldiklerin de izleyecekleri yolu  ve  hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi, Başkanlnlarda Yıldırıma   Esnaf ve Sanatkarlar Odasının önemini bildiklerini  bu odanın yönetimine aday olan Fehmi Yıldırım ve çalışma arkadaşlarına başarılar dilediler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.