MHP İL BAŞKANI KULA DGYD TEMSİLCİLİĞİNE YE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI KULA DGYD TEMSİLCİLİĞİNE YE ZİYARET

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:13
MHP İL BAŞKANI KULA DGYD TEMSİLCİLİĞİNE YE ZİYARET
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi hareket Partisi Manisa il Başkanı Erkan Özertürk il yönetimi ile Kula MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok ve ilçe yönetimini ziyaret ettikten sonra Kulada faaliyet gösteren Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Milliyetçi hareket Partisi Manisa il Başkanı Erkan Özertürk, Kula İlçe Başkanı ve yöneticilerini DGYD Kula temsilcisi Alaettin Yakın ve dernek üyeleri karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Erkan Öztürk bizler basın yoluyla bilmediğimiz duymadığımız her konuyu tarafsız olarak basından takip etmek istiyoruz.

Yerel basında bizlere istemiş olduğumuz doğru ve tarafsız haberleri ulaştırıyor biliyoruz ki siz yerel basın mensupları çok zor şartlar altında bu görevleri yerine getiriyorsunuz bundan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Öztürk 8 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili olarak DGYD Kula Temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula Temsilci Alaettin Yakın da MHP İl başkanı Erkan Öztürk ve Kula İlçe başkanı Nazım Baytok a gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yakın bu tür ziyaretlerde bir araya gelindiğinde samimi bir ortam oluşuyor bizlerde öğrenmek istediğimiz konuları kendilerinden direk olarak öğrenmiş oluyoruz ve kamu oyununu doğru bilgilendirmiş oluyoruz dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.