BAYRAMLAR BİRLİK, BERABERLİK, HUZUR VE KÜSKÜNLERİN BARIŞMASI İÇİN BİR VESİLEDİR
  • Ege Denge
  • KULA HABER
  • BAYRAMLAR BİRLİK, BERABERLİK, HUZUR VE KÜSKÜNLERİN BARIŞMASI İÇİN BİR VESİLEDİR

BAYRAMLAR BİRLİK, BERABERLİK, HUZUR VE KÜSKÜNLERİN BARIŞMASI İÇİN BİR VESİLEDİR

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:23
BAYRAMLAR BİRLİK, BERABERLİK, HUZUR VE KÜSKÜNLERİN BARIŞMASI İÇİN BİR VESİLEDİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ramazan Bayramı’nın, birlik, beraberlik, huzur ve küskünlerin barışması için bir vesile olduğunu vurgulayan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi.

 “Toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha geride bıraktık. Şimdi yine aynı duygularla büyük küçük herkesin büyük bir coşku ile kutladığı, tüm İslam Aleminde özel bir yere sahip olan Ramazan Bayramı’nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Akraba, eş, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemlerin giderildiği, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların utulduğu bu Ramazan Bayramı’nı, sevgi ve hoşgörü duyguları içerisinde gerektiği gibi yaşamalıyız. Bayramın sevincini, coşkusunu içimizde hissederek onu gönüllerden gönüllere, evlerden evlere taşımalıyız. Akraba ziyaretlerinin yanında ebedi aleme göç eden ve bizlerden bir Fatiha bekleyen yakınlarımızı da unutmamalıyız, ayrıca kimsesizleri, yaşlıları ve hastaları da ziyaret edip onları sevindirerek gönüllerini almalı ve böylece bayram coşkusunu en iyi biçimde yaşatmış ve yaşamış olacağımıza inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kulalıların ve Tüm İslam coğrafyasının Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk, huzur, bereket ve barış dolu, aydınlık yarınlar diliyorum” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.