MANİSA EĞİTİM BİR SEN ŞUBE SEÇİME GİDİYOR

MANİSA EĞİTİM BİR SEN ŞUBE SEÇİME GİDİYOR

ABONE OL
Haziran 6, 2021 14:55
MANİSA EĞİTİM BİR SEN ŞUBE SEÇİME GİDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MANİSA EĞİTİM BİR SEN ŞUBESİNDE SEÇİM HEYECANI

Mesut öner ve ekibi Kula Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulunu ve Delegelerini ziyaret ederek destek istedi.

Eğitim Bir-Sen Manisa Şubesi 6 Ekim – 10 Ekim tarihleri arasında temsilcilik ve delege seçimlerini üyelerin geniş katılımları ile tamamlanması sonrasında Manisa Eğitim Birsen Manisa şubesi seçimleri için hazırlıklara başladı.

Yapılacak seçimlerde yeniden aday olan Manisa eğitim bir sen şube başkanı Mesut Öner İlçe Temsilciliklerini ziyaret etmeye başladı, bu ziyaretle çerçevesinde Kula Temsilciliğini de ziyaret ederek seçimlerde destek istedi.

Mest Öner Kula temsilcilik binasında yaptığı açıklamada, Üyelerinin emaneti olan seçim sürecinin sorumluluğunu eksiksiz olarak yerine getirmenin gönül rahatlığı içinde olduklarını dile getiren Eğitim Bir-Sen  Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “ Dört yıldır büyük bir gayret ve itinayla taşımış olduğumuz Şube Yönetim Kurulu görevini teşkilatımızın onuruna yakışır bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte kazanmış olduğumuz tecrübe, teşkilatımızın dayanak noktası olan istikrar ve üyelerimize hizmette şiarımız olan dinamizmle önümüzdeki dört yıllık süreç için 17 Kasım da yapılacak Şube Olağan Genel Kurulunda Şube Yönetimine talibiz. ”diyerek adaylığını açıkladı.

Öner Sendikacılığı klasik hastalıklarından kurtarıp, vizyon er bir kimlik kazandıran teşkilatın üyesi olmanın gurunu yaşadıklarını söyleyen Öner, “ Emekle, çileyle, fert  fert büyümemizi sürdürdük, değerli üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına teşkilat binamızı satın alarak, üç yıl içinde ödemelerini bitirerek kurumsallaşma sürecimizi tamamladık. Bu süreci, bütün dünyevi tabuları kırarak, yıkarak yarına dair yeni şeyler üreterek ve söyleyerek yürüttük. Üyelerimizin özlük haklarını savunma ve sahip çıkma yanında, yaptığımız komisyon çalışmaları, projeler ve eğitimlerle teşkilatımızı bir adım daha ileriye taşıma kaygısında olduk. Çözüm odaklı yaklaşımlarla, tabandan topladığımız talepleri rapor aştırarak, eğitim sistemimizin sorunlarının giderilmesi noktasında paydaş olmamızın sorumluluğunu yerine getirdik. Bugüne kadar mücadelemizi baki hakikatler üzerinden sürdürdük.

Bizi nitelikli kılan temel özelliğimiz, inanç değerlerimiz ile insanlığın birikimini mezceden temel felsefemizdir. Bu felsefemizin sahaya yansıması olarak, dijital çağın anaforunda kaybolmaya aday olan gençlerimizin, devraldıkları inanç değerlerini, erdemi, ahlakı ve ilmî müktesebatı taşımalarını ve bunları insanlık birikimiyle buluşturmalarını mümkün kılacak çalışmalara ağırlık verdik. ”şeklinde konuştu.

 ÖNER  ‘IN YENİ YÖNETİM KURULU

Olağan Genel Kurul sürecinde yeniden aday olduklarını açıklayan Öner,” Yeni dönemdeki adaylık sürecimizde Şube Yönetim Kurulu olarak, Mesut Öner, Mehmet Akış, Metin Gencay, Halil Kallat, Ahmet Yasav, Özgür Emeksiz ve Mustafa Köseler ’den oluşan arkadaşlarımızla yol yürümeye niyetlendik. Rabbim yolumuzu açık etsin. Teşkilatımız için hayırlı olanı temenni ediyoruz. Geçen dönemde fedakara ne katkılarıyla ve çalışmalarıyla bizlere değer katan Şube Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ederiz. ”dedi.

Kula Eğitim Bir Sen Temsilcisi ve yönetim kuruluda ziyarette Aydına Çıktığı yolda başarılar dilediler .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.