Eski Araç İkram Aracına Dönüştü

Eski Araç İkram Aracına Dönüştü

ABONE OL
Şubat 3, 2022 14:03
Eski Araç İkram Aracına Dönüştü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alaşehir Belediyesi tasarruf tedbirleri kapsamında, eski bir minibüsü ikram aracına dönüştürdü. Eski araç belediye ikmal servisinde kendi imkanlarıyla dönüşüm yapılarak, yine israfa meydan vermeden , en ekonomik şekilde aracı kullanılabilir hale getirdi. İkram aracında Salı ve Cuma günleri kurulan semt pazarında, pazarcı esnafına ücretsiz olarak sabah çorbası, çay , kahve, neskafe, su ikram edilecek.
Alaşehir Belediyesi Kültür Hizmetleri kapsamında ikram aracı ile “ içinizi ısıtmaya geldik “ sloganıyla pazarcı esnafı ve isteyen vatandaşlara da çorba ve çay ikramı yapacak. Her hafta Salı günleri kurulan semt pazarında ilk hizmeti vermeye başlayan “ İkram Aracı “ bundan böyle her hafta Salı ve Cuma günleri kurulan semt pazarında çay, çorba, kahve, neskafe, su ikramlarını sürdürecek.
Hizmetlerden memnun kalan vatandaşlar, sabah çorbasıyla içimiz ısındı, işimize daha iştahlı başladık. İkramlar ayağımıza geldiği için, işimizi de zamanında yapabiliyoruz, Ahmet Öküzcüoğlu başkanımızdan Allah razı olsun, çok teşekkür ederiz, dediler.
Salı günüleri kurulan semt pazarında sabah çorbasını kendi elleriyle pazarcı esnafına dağıtan Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, belediye kadememiz tarafından eski bir aracımız restore edilerek, kendi imkanlarımızla ikram aracı haline getirildi. Bu aracımızla “ içinizi ısıtmak istiyoruz “ sloganımızla pazarcı esnafımızı, maçlarda, etkinliklerde sıcak çay, kahve, neskafe, su, çorba ikramı yapacağız.Sosyal belediyecilik adına Alaşehir’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, güle güle kullanın, dedi.
Alaşehir’de ilk defa böyle bir hizmet verilmeye başlanan araçta her hafta Salı ve Cuma günleri kurulan semt pazarında, maçlarda, sabah işe giden işçilerin toplanma merkezlerinde ve üzüm bağlarında çalışan işçilere de ikramlar verilecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.