ABONE OL
Şubat 25, 2022 07:25
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rektör Ataç YTB Türkiye Burslusu Ve Uluslararası Öğrencilerle Buluştu

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde (Dil-Mer) Türkçe hazırlık okuyan Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Türkiye Burslusu ve diğer uluslararası öğrencilerle kahvaltı etkinliğinde biraraya geldi.
Sosyal Bilimler Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Dil-Mer Müdürü Doç. Dr. Suat Donuk, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Alpay Bizbirlik, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kamil Şirin, CBÜSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülenaz Selçuk ile kurum müdür yardımcıları ve öğretim elemanları katıldı.
Etkinlikte, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin uluslararasılaşma vizyonu hakkında bilgi veren Rektör Ataç, girişimleri neticesinde bu yıl üniversitemize gelen YTB Burslusu öğrencilerin akademik ortama canlılık kattığını belirtti. Kıtalar arası bir sofrada bir araya geldikleri için memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler bunun için Rektör Ataç’a teşekkür etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen etkinlik toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.