GÜN BİRLİKTE OLMA GÜNÜDÜR

GÜN BİRLİKTE OLMA GÜNÜDÜR

ABONE OL
Şubat 26, 2022 07:17
GÜN BİRLİKTE OLMA GÜNÜDÜR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GÜN BİRLİKTE OLMA GÜNÜDÜR
Sevgili okurlar,
Son günlerde gerek Ülkemizde gerekse Dünya genelinde insanları mutsuz eden olaylar yaşanmaktadır bazı çıkar gruplar toplumlar üzerinde olumsuz olaylar yaratarak uluslar arasında insanlık bağlarını zedelenmek ve yasal olmayan yollarla toplumlar arasında huzursuzluklar kargaşa çıkarak baskı zulüm ve hakim kurmaya çalışıyorlar.
Türk toplumu her zaman iyilikten birlikten Demokrasiden yana olmuştur hiç kimseyi ayrıştırmadan ötekileştirmeden etnik kökeni ne olursa olsun bir arada yaşayarak acılarını sevinçlerini üzüntülerini paylaşmışlar.
Emperyalist Ülkeler birlik ve beraberliğimizi bozmak için geçmiş yıllarda Türk toplumunu bölmeği ayrıştırmayı denediler yapamadılar yapamayacaklar bizim insanımız sev dolu hümanist toplumdur.
Birey olmak sevgi saygı birlik beraberlik insanları ötekileştirmeden ayrıştırmadan eşit şartlarda yaşamaktır.
Toplumuza sevgiyi aşılamalıyız eğitime, bilime sanata önem vererek ehliyetli bireyler olarak Ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sağlamalıyız.
Emperyalist güçler diğer toplumlar üzerinde baskı kurarak Demokrasi adına insanları yokluğa ve sefalete mahkum ettiler. Irak’a Suriye’ye Afganistan’a Libya’ya ve diğer Afrika ülkelerine Demokrasiyi getireceğiz diye söz konusu ülkeleri yaktılar yıktılar binlerce insanı yok ettiler milyonlarca insanı yurtlarından ettiler.
Bizler birey olarak aç kalırız susuz kalırız ama vatansız olamayız
İnsanımızı hep sevelim sevilelim Yunus ne güzel söylemiş;
Gelin tanış olalım
İşi kolay kılalım
Sevelim sevilelim
Dünya kimseye kalmaz
Her şey gönlünce olsun sağlıkla kalın

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.