ABONE OL
Mayıs 24, 2022 08:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziemir Eğitim Kampüsü, Kula Halk Eğitime 1000 Kitap Bağışı Yaptı
Ege üniversitesi Güçlendirme Vakfı Gaziemir Eğitim Kampüsü öğrenci ve öğretmenlerinden Kula Halk Eğitim Merkezine 1000 kitap bağışı yapıldı.
Gaziemir Eğitim Kampüsü Müdürü Sabahattin ÖNER, böyle bir proje ile Kula Halk Eğitim Merkezimize kurulacak olan kütüphaneye katkı sunmak istediklerini belirtti.
Kula Halk Eğitim merkezindeki programına katılan Kula Kaymakamı Kemal Duru kitap bağışında bulunan okul idarecilerine maket Kula Evi hediye etti.
Kula Kaymakamı Kemal Duru, kitap bağışında bulunan Ege üniversitesi Güçlendirme Vakfı Gaziemir Eğitim Kampüsü öğrenci ve öğretmenlerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
Kula Halk Eğitim merkezindeki programdan sonra Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Halk eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin İzci ve Kula Halk Eğitim merkezi öğretmenleri, Gaziemir Eğitim Kampüsü Müdürü Sabahattin Öner ve katılımcılar Egemen dinlenme tesislerinde yemek yedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.